Choď na obsah Choď na menu
 


Štýlové účesy na párty

29. 12. 2009

Chystáte sa osláviť poslednú noc roka so všetkým, čo k tomu patrí? Výborne! Teraz tu nájdete skvelé návody, ako si vybrať super outfit na Silvestra, aké líčenie zvoliť, ba aj to, ako po prežúrovanej noci zamaskovať únavu. Dnes vám prinesieme pár tipov na skvelé silvestrovské party účesy, s ktorými budete za neodolateľnú kočku! Takže, dámy, hrebeň do ruky a ideme na to!

Žiadna nuda
Posledná noc roku si zaslúži styling, na ktorý len tak nezabudnete. Môžete si dovoliť aj tie najšialenejšie vlasové kreácie a nik sa za vami neobzrie pohoršene. Prehnaný lesk, farebné pramienky, vrkôčiky, chvost na temene hlavy alebo hoci aj retro účesy inšpirované 80-tymi rokmi – to všetko je dovolené.

Vysoký chvost
Taký jednoduchý a pritom taký efektný – aj obyčajný chvost môže vyzerať ako slávnostný či party účes, ak si na jeho úprave dáte trošku záležať. Nie je to nič komplikované, stačí si pripraviť kvalitný stylingový gél na vlasy, priesvitné gumičky, lesk v spreji a prípadne vlasové ozdoby. Chvost sa najlepšie tvaruje až deň po umytí vlasov, pretože sú pramienky menej rozlietané.

 

 

Vlasy uhlaďte dozadu a na vrchnú časť hlavy aplikujte trochu gélu. Nedovoľte drobným vláskom odstávať, všetky začešte dozadu. Vlasy vyčešte hore, štetinovou kefou spodné prečešte a upevnite vysoko na temene priehľadnou gumičkou. Môžete nechať jeden voľný pramienok, ktorý obmotáte okolo chvosta a upevníte sponkou, prípadne uviazať okolo chvosta dlhú saténovú stuhu na spôsob päťdesiatych rokov. Chvost prejdite žehličkou a postriekajte leskom.

 

Bláznivé pramienky
V rovných vlasoch vyzerajú štýlovo farebné pramienky. Krikľavoružová, červená, zelená, fialová, tyrkysová, modrá alebo hoci aj oranžová dodajú šťavu akémukoľvek účesu. Najlepšie je, že si ich nemusíte ani farbiť. Stavte na farebné spreje, aké zoženiete v kaderníctvach a špecializovaných kaderníckych obchodoch, prípadne farebné maskary. Pohodlnejším, hoci drahším riešením, sú tzv. clipy, teda pramienky vlasov na sponkách, ktoré stačí pripnúť k vašim pravým vlasom. Sú dostať vo všetkých možných odtieňoch, vrátane šialených neónových farieb a v rozličných dĺžkach. Pár pramienkov vo vašich pravých vlasoch bude vyzerať skvele!

 

Zdroj: www.wanda.sk